Vybavení - Canisvet veterinární ordinace

veterinární klinika Canisvet
Logo
veterinární klinika Provodov
veterinární klinika Canisvet
Logo
Veterinární klinika Canisvet
veterinární klinika Canisvet
Přejít na obsah
Ordinační doba
Vybavení
Aesculap® Caiman® Tour
Naše klinika disponuje novým chirurgickým přístrojem ze skupiny „HARMONICKÝ SKALPEL“.
Jedná se o unikátní chirurgický přístroj, který používáme u laparoskopických operací, a to převážně u kastrací (ovariohysterektomií a pyometer) u fen a koček.
Minimální čas anestezie, skoro žádné krevní ztráty, malá jizva. Velmi rychlé hojení rány a rychlá rekonvalescence pejska či kočičky. Tímto přístrojem provádíme kastrace samců.
Další velkou výhodou je odstraňování nádorů mléčné žlázy a nádorů v dutině břišní s minimálními krevními ztrátami. Dále u urologických operací/šetrná nefrektomie - odstranění ledviny a jiné chirurgické zákroky.
Unikátností tohoto přístroje je, že provádí "zatavení" cév a tím se nemusí používat žádný šicí materiál k podvazům cév a tepen (žádné reakce na cizí šicí materiál, nitě).
Ultrazvukový přístroj ALOKA ProSound alpha 7
Plně digitální, celotělový, barevný přístroj nejvyšší řady. Nová generace sond, dvoje harmonické zobrazení,barevné dopplerovské mapování, pulsní, kontinuální a tkáňový dopler umožňují dokonalé rozlišení a vyšetření jednotlivých tkání. Speciální kardiologická sonda která umožňuje vyšetření srdce i u těch nejmenších pacientů. 3D zobrazení využívané při vyšetření šlach a svalů.
Philosophy HF200 - stacionární RTG přístroj
Výkon 15 kW trojnásobně převyšuje i nejsilnější přenosné rentgeny, provoz z běžné 230V zásuvky, podrobný anatomický program na dotykovém ovládacím panelu, krátké expoziční časy i u největších plemen psů, plovoucí deska zajišťuje nejpohodlnější manipulaci s pacientem, zásuvka na kazety nebo DR flat panel, modrá a bílá designová varianta, výroben v EU.
Acteon X-Mind DC
Vsokofrekvenční veterinární stomatologický rentgen ve dvou variantách – nástěnné a pojízdné (stativ), 3 různé délky nástěnného ramena, frekvence: konstatní 200 Hz, nejkratší expozice: 0,02 s, napětí: 70 nebo 60 kV, proud: 4 mA, 8 mA, 3 různé délky nástěnného ramena, anatomický program pro veterinární medicínu.
Rayence Xmaru 1717SCV - přímá digitalizace
Naprostá svoboda v použití s jakýmkoli rentgenem, není třeba nabíjet baterii,TOP kvalita zobrazení,snímky v rámci několika sekund,automatická detekce záření (AED) = provoz s jakýmkoli RTG přístrojem na světě bez nutnosti synchronizace,skvělé rozlišení 127 µm,velká zobrazovací plocha 43x43 cm.
FUJIFILM NX500V IC veterinární biochemický analyzátor s vestavěnou centrifugou
Nový biochemický analyzátor pro veterinární účely s vestavěnou centrifugou umožňující rychlou biochemickou analýzu přímo z plné krve. Stačí pouze odebrat čerstvou krev do stříkačky, nadávkovat do centrifugační nádobky a přístroj provede kompletní analýzu bez asistence obsluhy.
Ortopedická pila
Léčba metodou ACP
MEK-6400 Celltac Alpha - Hematologický analyzátor
18 parametrů (3 populační WBC differenciál), vysokorychlostní mód 65 vzorků/hod, uzavřený a otevřený systém, jazyková lokalizace, rozšířené měřící rozsahy, interní tiskárna, nízké provozní náklady, široké možnosti správy dat prostřednictvím PC karty
Imunologický analyzátor FUJIFILM IMMUNO AU10
Plně automatický imuno analyzátor, který je schopen správně a přesně vyhodnotit koncentraci hormonů T4 (canine/feline), TSH (canine) a Kortizolu ve zvířecí krvi
hormony jsou měřeny nejpřesnější imunochemickou technologií tzv. SPF-Surface Plasmon Fluorescence, (fluorescenční detekcí na tenké vrstvě), analyzátor je kvalitativně srovnatelný s velkými imuno analyzátory používanými v klinických laboratořích.
Inhalační Anestezie
Operační sál
Laparoskopická věž
Stomatologická jednotka
Digitální EKG
webmaster Vladimír Kavka
Logo
veterinární klinika Canisvet
veterinární klinika Canisvet
Logo
veterinární klinika Canisvet
veterinární klinika Canisvet
webmaster Vladimír Kavka
Návrat na obsah